Szkoła Główna Mikołaja Kopernika

Uroczyste rozpoczęcie studiów MBA „Bankowość i system finansowy”

Prezes NBP - inauguracja studiów MBA Bankowość i system finansowy

W dniu 4 czerwca br. nastąpiło uroczyste rozpoczęcie studiów MBA „Bankowość i system finansowy” realizowanych we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Uczestników powitał w imieniu Pana Profesora Adama Glapińskiego Prezesa Narodowego Banku Polskiego – członek Rady Polityki Pieniężnej Pan Profesor Henryk Wnorowski oraz Pan Profesor Zbigniew Krysiak p.o. Dziekana w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika. Profesor Leszek Markuszewski, Rektor Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika, skierował do słuchaczy list. Wykłady inauguracyjne poprowadzili prof. Henryk Wnorowski oraz prof. Harold James z Princeton University.

Studia MBA rozpoczęło 70 osób aktywnych na co dzień w różnych obszarach gospodarki, co świadczy o szerokim zapotrzebowaniu wśród praktyków i doświadczonych managerów z różnych branż, na pogłębioną edukację w zakresie bankowości i systemu finansowego z perspektywy stosowania różnorodnych instrumentów finansowych dedykowanych dla szerokiej gamy przedsiębiorstw, organizacji oraz instytucji gospodarczych.

Scroll to Top
Skip to content