Szkoła Główna Mikołaja Kopernika

Konkurs: Zadaj Pytanie Prelegentowi Kongresu Futurist of The Year 2024. Wygraj wejściówkę – to ostatnia szansa na udział w Kongresie FOTY2024

Już za 3 tygodnie, 9-11 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się największy w Europie futurologiczny kongres naukowy 2024 roku. Kongres Futurist of The Year 2024 zgromadzi podczas trzydniowego wydarzenia światową czołówkę futurologów, naukowców i znakomitych mówców, którzy rozprawiać będą na temat przyszłości technologii, ekonomii i edukacji.

Konkurs: Zadaj Pytanie Prelegentowi Kongresu Futurist of The Year 2024 umożliwia każdemu chętnemu skierować pytanie do zgromadzonych prelegentów a 30 najlepszych pytań ich autorzy będą mogli zadać osobiście podczas Kongresu FOTY 2024.

To doskonała szansa, by poznać, nawiązać bezpośrednią relację z prelegentami a jednocześnie uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie dotyczące przyszłości.

Wystarczy, że wymyślisz pytanie i prześlesz je przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.futuristoftheyear.com/o-kongresie/
Komisja konkursowa wybierze 30 pytań, które będą zadane bezpośrednio prelegentowi w dniach 9-11 kwietnia:
1.  podczas kongresu,
2.  lub na wykładzie w SGMK,
3.  lub osobiście podczas spotkania z prelegentem.

Jeśli nie chcesz zadać go osobiście zrobi to za Ciebie prowadzący kongres.

SGMK przewiduje, że zaproszenie na kongres otrzyma maksymalnie 100 uczestników konkursu. To ostatnia szansa na unikalne doświadczenie i możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z światowej sławy naukowcami, futurologami i najlepszymi na świecie mówcami, którzy wystąpią na Kongresie naukowym Futurist of The Year 2024.

Termin zgłoszeń: Pytania należy przesyłać najpóźniej do 3 kwietnia 2024 r.

Wyślij pytanie do prelegenta FOTY2024!

Scroll to Top
Skip to content