Gary A. Bolles prelegentem na Futurist of The Year 2024

Szanowni Państwo informujemy, że kolejnym wśród prelegentów Kongresu naukowego Futurist of The Year 2024 jest Gary A. Bolles, autor bestsellerowej książki „The Next Rules of Work” oraz ekspert w dziedzinie przyszłości pracy i kształcenia.

Gary A. Bolles jest badaczem i wykładowcą Uniwersytetu Singularity, globalnej wirtualnej społeczności edukacyjnej gdzie w ramach Instytucji Future of Work, współtworzy przyszłość pracy, kształcenia, innowacji i  narzędzi do tworzenia możliwości pracy i nauki. Jako współzałożyciel Next CoLabs, globalnej sieci ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji, aktywnie wspiera organizacje w wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi.

Prowadzi wykłady na całym świecie, na uczelniach takich jak szwajcarska École hôtelière de Lausanne, Uniwersyt Notre Dame, Tecnológico de Monterrey i IT Uniwersytet w Kopenhadze. Doradza startupom z branży edtech na całym świecie.  Jest wykładowcą, który przekłada swoje bogate doświadczenie na inspirujące wykłady i praktyczne porady dotyczące przyszłości pracy, edukacji i organizacji. Jego wpływowe kursy na LinkedIn zdobyły uznanie ponad 1,4 miliona użytkowników.

Jego ostatnie wykłady i konsultacje obejmowały współpracę z Duke University/Fuqua Business School, Southern New Hampshire University, Lehigh University, Oberlin College, Cal State University (z 10 rektorami szkół), Webster University (Uzbekistan), Leadership School (Armenia), Carrefour University (Francja), IT University of Copenhagen, University Centrale of Tunisia, Canada School of Government,  Bankiem Światowym/IFC’s education group, konferencję Virtual Educa w Medellin w Kolumbii oraz  konferencję “ Tecnológico de Monterrey Future of Learning”.

W miarę jak algorytmy sztucznej inteligencji napędzają biliony transakcji, a oprogramowanie cyfrowej księgowości napędza nowe waluty, podstawowe zasady finansów ulegają zmianie. Jednocześnie technologie wykładnicze w połączeniu z przełomowymi odkryciami z zakresu neuronauki umożliwiają nam zmianę sposobu i czasu uczenia się. Na przecięciu tych zmieniających się systemów znajduje się stale zmieniająca się przyszłość pracy. Te trzy obszary Gary A. Bolles splecie w jedną wyjątkową wizję podczas swojego wystąpienia online pt. „Przyszłość finansów i nauki” drugiego dnia kongresu naukowego Futurist of The Year 2024, który odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia br. w Warszawie.

Więcej informacji o Kongresie naukowym Futurist of The Year 2024 na stronie www.futuristoftheyear.com.

Gary A. Bolles  – BIO

Gary A. Bolles jest autorem książki „The Next Rules of Work„, która opisuje nową wizję przyszłości pracy i kształcenia. Często wykłada, pisze i doradza na tematy  w zakresie przyszłego kształcenia, pracy i organizacji. Jego kursy na LinkedIn, takie jak „Learning Agility”, „Developing a Learning Mindset”, „Leading Change” i zupełnie nowy „Skills for Leading the Future of Work”, mają ponad 1,4 miliona użytkowników.

Bolles jest adiunktem w Instutucji  Future of work (Przyszłość Pracy) na Uniwersytecie Singularity, globalnej wirtualnej społeczności edukacyjnej, której celem jest wykształcenie u  kreatorów zmian  na całym świecie  sposobu myślenia, zestawu umiejętności i narzędzi do stworzenia w przyszłości wielu możliwości  pracy i nauki.  Jest także współzałożycielem Next CoLabs, globalnej sieci ekspertów pomagających organizacjom wykorzystywać narzędzia sztucznej inteligencji.

Bolles często prowadzi wykłady na temat strategii cyfrowej i strategicznej transformacji systemu kształcenia, tworzenia instytucji edukacyjnych oraz transformacji edukacji w rozwijających się gospodarkach, konsultując się z  organizacjami takim jak Novartis i SK Technologies. Bolles prowadzi wykłady na uczelniach na całym świecie, takich jak szwajcarska École hôtelière de Lausanne, Uniwersyt Notre Dame, Tecnológico de Monterrey i IT Uniwersytet w Kopenhadze. Doradza startupom z branży edtech na całym świecie.

Bolles jest współproducentem DGREE: przyszłość szkolnictwa wyższego, konferencji z 2010 r., która zapowiada cyfrową przyszłość nauki młodych dorosłych. Jest autorem artykułu (2014r. )„Unbundling Higher Education” przewidującego przejście na hybrydowy system kształcenia policealnego. Prowadził także wirtualne konferencje, takie jak “NEXT:Learning”, obejmujące między innymi rozmowy z dyrektorami generalnymi firm Coursera i Pearson.

Ostatnie wykłady i konsultacje obejmowały współpracę z Duke University/Fuqua Business School, Southern New Hampshire University, Lehigh University, Oberlin College, Cal State University (z 10 rektorami szkół), Webster University (Uzbekistan), Leadership School (Armenia), Carrefour University (Francja), IT University of Copenhagen, University Centrale of Tunisia, Canada School of Government,  Bankiem Światowym/IFC’s education group, konferencję Virtual Educa w Medellin w Kolumbii oraz  konferencję “ Tecnológico de Monterrey Future of Learning”.