O inicjatywach SGMK | Wyborcza.biz

logotyp SGMK

Szanowni Państwo, mimo że jest sporo błędów w tekście, szczególnie sugerowanie o dostępie na studia bez matury, otrzymywaniu środków z AK, a nie Ministerstwa, czy tworzenia Fundacji bez aktu notarialnego, udostępniamy treść artykułu o nas:

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika tuż po wyborach utworzyła fundację. Fundacja właśnie ogłosiła konkurs z nagrodami: przyszli maturzyści mogą zapewnić sobie miejsce na studiach przed wynikami egzaminów. A już w kwietniu szkoła zaprasza na pierwszy kongres futurologiczny Futurist Of The Year 2024. Szkoła Główna Mikołaja Kopernika (SGMK) nie zwalnia tempa. Szkoła, która siedzibę ma w biurowcu należącym do archidiecezji warszawskiej, a niektóre zajęcia organizuje w Narodowym Banku Polskim, jak dowiedziała się Wyborcza.biz, krótko po wyborach założyła Fundację Edukacji i Nauki Kopernik.

Cały artykuł  >> Źródło