„Mikołaj Kopernik w kulturze” – zapraszamy na wykład Roberta Szaja | Wykłady Kopernikańskie

W ramach cyklu: Wykładów Kopernikańskich – „Mikołaj Kopernik a Przyszłość” w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika odbył się kolejny otwarty, transmitowany na żywo, już drugi wykład pt. „Mikołaj Kopernik w kulturze”, który poprowadził Robert Szaj z Nicolaus Copernicus Foundation.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu!

Zapraszamy również do wysłuchania wykładu Wojciecha Orlińskiego pt. „Jak Mikołaj Kopernik zmienił przyszłość? – pierwszego wykładu z cyklu a jednocześnie serdecznie zapraszamy na kolejny wykład, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 11 marca br., który wygłosi historyk, dr Jerzy Sikorski na temat „Mikołaja Kopernika problemy o sobie”.

Co tygodniowe wykłady otwarte w ramach cyklu „Wykłady Kopernikańskie – „Mikołaj Kopernik a Przyszłość” można oglądać NA ŻYWO w każdy poniedziałek o godzinie 12:00 na Kanale YouTube Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika -> youtube.com/@SzkolaKopernika.