Studenci MBA i Doktoranci SGMK na zamkniętych wykładach z prelegentami kongresu Futurist of the Year 2024

Specjalnie dla studentów Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika, uczelnia zorganizowała serię zamkniętych wykładów prowadzonych przez światowych specjalistów z różnych dziedzin, w tym biznesu, nauki i technologii. Każdy wykład będzie unikalnym spojrzeniem na kluczowe aspekty współczesnego biznesu, które prowadzą do innowacji i sukcesu.

Na liście wykładowców znajdą się prelegenci kongresu Futurist of The Year 2024 – wybitni naukowcy, jak Prof. Mariarosaria Taddeo z renomowanego Uniwersytetu Oksfordzkiego, ceniony futurolog Jonathan Brill, oraz Prof. Marek Coeckelbergh z Uniwersytetu Wiedeńskiego, autorytet w dziedzinie sztucznej inteligencji i robotyki. Dołączą do nich Prof. Peter C. Bishop, doświadczony futurolog, Gerd Leonhard, ekspert w przewidywaniu trendów, oraz Thomas Frey, uznany przez Google za najlepiej ocenianego futurologa na świecie.

Jesteśmy dumni, że SGMK umożliwia swoim studentom zdobywanie wiedzy od międzynarodowych ekspertów i przygotowuje na wyzwania przyszłości oraz pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.